Náušnice z bílého zlata N067

Kód: N067
Neohodnoceno
8.420 Kč
Skladem (1 ks)

Krásné náušnice. Dárková krabička zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámské náušnice z bílého zlata

Oblíbené náušnice se zirkonem. Zapínání na patent. Celková délka je 17mm. Velikost kamene je 10mm. Náušnice jsou rhodiované. K objednávce dárková krabička zdarma. 

 

Zlaté náušnice z bílého zlata se zirkonem.

Dámské náušnice z bílého zlata. Náušnice ve spodní části zdobí zářivý zirkon bílé barvy o průměru 5 mm zasazený v hladké obrubě.  Horní část náušnice je plochá, zdobená třemi drobnými zirkonky bílé barvy. Zapínání je na patent, který umožňuje snadnou manipulaci s náušnicí. Náušnice jsou rhodiované. Celková délka je 19 mm. Tyto náušnice jsou vhodné ke každodennímu nošení. K objednávce dárková krabička zdarma.

Šperk je označen státním a výrobním puncem  vč. ryzosti zlata 14 ct  585/1000

 

Druhy zapínání náušnic

Existuje několik druhů zapínání náušnic. Nejčastěji se setkáme s puzetou, brizurou, balónkem a na klapku.

Puzeta

Uzávěr ve tvaru puzety se u tohoto typu zapínání navléká na dřík (tyčku) náušnice. Dřík je opatřen zářezem, do kterého puzeta zapadne. Puzeta drží na uchu trochu méně než šroubovací typ balónek. Na druhou stranu, pokud se náušnice dítěti o něco zachytí, povolí dříve, což může zabránit případnému poranění ucha. Toto zapínání je populární zejména v západní Evropě.

Brizura

 Brizura se zapíná vepředu. Vhodná pro děti od 3 měsíců do 5 let. V případě, že se uši propichují jehlou, dají se náušnice ihned nasadit.

Balónek

Velmi bezpečné zapínání, maximálně omezující ztrátu náušničky. U tohoto zapínání je třeba zvýšené hygieny, často se v něm usazují nečistoty (mýdlo, krém). Balónek je velmi populární v ČR.

Na klapku

 Zapínání je umístěno na zadní straně náušnice a je opatřeno klapkou, která náušnici uzavře a brání tak jejímu otevření a ztrátě. Obecně se u náušnic toto zapínání používá nejčastěji. Je vhodné pro větší slečny od 5 do 15 let.

 Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice z bílého zlata
Materiál ryzost: 14 karátů = 585/1000
Celková váha: 5,14g
Použitý kámen: Zirkon 10mm
Zapínání náušnice: patent
dárková krabička zdarma: ano
Celková délka: 17mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: