Zlaté náušnice z bílého zlata E821

Kód: E821
Neohodnoceno
8.860 Kč –22 %
Zlaté náušnice z bílého zlata E821
8.860 Kč –22 % 6.880 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlaté náušnice z bílého zlata s perlou.

Dámské náušnice z bílého zlata. Náušnice ve tvaru kapky jsou ve spodní části zdobené tmavou perlou o průměru 7 mm. Zapínání je na patent, který umožňuje snadnou manipulaci s náušnicí. Náušnice jou rhodiované. Celková délka je 21 mm a šířka 9 mm.  K objednávce dárková krabička zdarma.

Šperk je označen státním a výrobním puncem  vč. ryzosti zlata 14 ct  585/1000

 

Druhy zapínání náušnic

Existuje několik druhů zapínání náušnic. Nejčastěji se setkáme s puzetou, brizurou, balónkem a na klapku.

Puzeta

Uzávěr ve tvaru puzety se u tohoto typu zapínání navléká na dřík (tyčku) náušnice. Dřík je opatřen zářezem, do kterého puzeta zapadne. Puzeta drží na uchu trochu méně než šroubovací typ balónek. Na druhou stranu, pokud se náušnice dítěti o něco zachytí, povolí dříve, což může zabránit případnému poranění ucha. Toto zapínání je populární zejména v západní Evropě.

Brizura

 Brizura se zapíná vepředu. Vhodná pro děti od 3 měsíců do 5 let. V případě, že se uši propichují jehlou, dají se náušnice ihned nasadit.

Balónek

Velmi bezpečné zapínání, maximálně omezující ztrátu náušničky. U tohoto zapínání je třeba zvýšené hygieny, často se v něm usazují nečistoty (mýdlo, krém). Balónek je velmi populární v ČR.

Na klapku

 Zapínání je umístěno na zadní straně náušnice a je opatřeno klapkou, která náušnici uzavře a brání tak jejímu otevření a ztrátě. Obecně se u náušnic toto zapínání používá nejčastěji. Je vhodné pro větší slečny od 5 do 15 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice z bílého zlata
Materiál ryzost: 14 karátů = 585/1000
Celková váha: 3,41g
Použitý kámen: Perla
Zapínání náušnice: patent
dárková krabička zdarma: ano